1. W tym tygodniu obchodzimy

Środa   –  Bł. Marii Teresy Leduchowskiej, wspomnienie.

I czwartek miesiąca – zapraszam na Adorację w intencji powołań na godz. 16.00

Piątek – Św. Jana z Dukli, kapłana

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach we Wtorki w Nowennie do Św. Józefa, a w środy w Nowennie do M.B. Nieustającej, które są odprawiane w łączności z wieczorną Mszą Św.
  1. Zostały zakończone prace remontowe kruchty i klatek schodowych w k. Św. Józefa. Dziękuję P. Krzysztofowi Mejer za wykonanie tych prac. Zachęcam do wparcia tego dzieła ofiarami przez wpłaty na konto parafialne, którego numer znajduje się poniżej jak i również na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Będę wdzięczny za wszelkie wsparcie i pomoc:

Parafia Trójcy Świętej w Polnicy

Bank Spółdzielczy w Czersku Filia Chojnice
48 8147 0002 0010 5617 2000 0010

Kolekta inwestycyjna w przyszłą niedzielę, jak i pozostałe kolekty lipcowe są przeznaczone na ten cel. Bóg zapłać za składane ofiary.

Wszystkim Parafianom i gościom życzę wielu Łask Bożych na nadchodzący tydzień i pokoju serca, a dzieciom i młodzieży dobrego przeżycia czasu wakacji.