1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

– wtorek - Św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, męczenników z Wietnamu

1. Dziękuję za sprzątanie kościołów i ofiarę złożoną na kwiaty. Na nadchodzący tydzień proszę o to mieszkańców nry: 46a,47,49,49a– k. Św. Trójcy;48 cały dom -  k. Św. Józefa.
  1. Okazja do spowiedzi świętej przed każdą Mszą Św. Serdecznie zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty, aby w czas Adwentu wejść z odnowioną duszą.
  1. Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zachęcam dzieci, aby przygotowały swoje lampiony i zapraszam zarówno dzieci, ale także młodzież i dorosłych do udziału w roratach.
  1. Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci kl. III w przeszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.30
  2. Są do nabycia są świece Caritas w cenie 10 zł.