1. W tym tygodniu obchodzimy:

We wtorek – Św. Jana Vianneya, kapłana, - dzień proboszcza

Przypadają w tym tygodniu dni Eucharystyczne. Zapraszam na Adorację w czwartek i piątek na godz.17.00. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek od godz. 9.00

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach we Wtorki w Nowennie do Św. Józefa, a w środy w Nowennie do M.B. Nieustającej Pom0cy, które są odprawiane w łączności z wieczorną Mszą Św.
  1. Trwaremont dachu na kościele Św. Józefa. Zachęcam do wparcia tego dzieła ofiarami przez wpłaty na konto parafialne, którego numer znajduje się poniżej jak i również na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Będę wdzięczny za wszelkie wsparcie i pomoc:

Parafia Trójcy Świętej w Polnicy

Bank Spółdzielczy w Czersku Filia Chojnice
48 8147 0002 0010 5617 2000 0010

Kolekty lipcowe są przeznaczone na ten cel. Bóg zapłać za składane ofiary.

Bardzo proszę o posprzątanie kościoła Św. Trójcy mieszkańców Sokola numery od 5 do 8.

Serdeczne podziękowania dla P. Donata Kuczewskiego za zakup dla parafii traktorka koszącego.