1. W tygodniu przeżywamy OKTAWĘ WIELKANOCY serdecznie zapraszam do udziałuwe Mszach św. Zakończymy ten tydzień niedzielą Bożego Miłosierdzia. (W tym dniu zbiórka do puszek na cele dobroczynne)
  2. Okazja do spowiedziprzed Mszą św. wieczorną . Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy świętej.
  3. Dziękuję z sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i ofiarę złożoną na kwiaty. Dziękuję także wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia Triduum Paschalnego. P. Kościelnej , Kamilowi . Dziękuję też Róży Św. Józefa za ufundowanie do naszej świątyni bezdotykowej kropielnicy oraz Pani Janickiej i innym parafianom, którzy ufundowali obrus na ołtarz w kościele Św. Józefa.

Życzenia

Niech Blask Zmartwychwstałego Chrystusa i nadzieja, którą wlewa przez ten fakt w wasze serca sprawi, abyście nieśli na swoich ustach pozdrowienie aniołów z Jerozolimskiego Grobu: Alleluja!!! Pan Zmartwychwstał!!!.

….To zapowiedź naszego zmartwychwstania.

Z tej okazji życzę wszystkim Parafianom i Gościom Bożego Błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności. Niech każdy dzień będzie zwycięskim obok towarzyszącego nam Chrystusa. Szczęść Boże!

Wasz Duszpasterz

ks.prob. Przemysław Krzyżanowski