1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

- 1.06 poniedziałek –  Święto, N.M.P. Matki Kościoła (Dzień Dziecka)

- 4.06 czwartek – Święto, Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

- Dni eucharystyczne – I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00. Zapraszam w te dni na Adorację na godz. 17.30.

1. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 obchodzić będziemy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – Odpust w naszej Rodzinie Parafialnej. W tym dniu wszystkie Msze św. odprawiane będą w kościele Św. Trójcy
  1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które są odprawiane w łączności ze Mszą św. wieczorną oraz do skorzystania z sakramentu pokuty.

Z racji najbliższej inwestycji, którą jest wymiana dachu na kościele Św. Józefa zachęcam do wparcia tego dzieła ofiarami  przez wpłaty na konto parafialne, którego numer znajduje się poniżej jak i również na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Będę wdzięczny za wszelkie wsparcie i pomoc:

Parafia Trójcy Świętej w Polnicy

Bank Spółdzielczy w Czersku Filia Chojnice