1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

-  13.05 – Czwartek - obchodzimy wspomnienie M.B. z Fatimy zapraszam na Różaniec do k. Św. Józefa na godz. 17.30

- 14.05. –Piątek - Św. Macieja Apostoła, Święto

- W przyszłą niedzielę obchodzimy Wniebowstąpienie Pańskie

2.Okazja do spowiedzi przed wieczorna Mszą świętą.  Biuro parafialne czynne po wieczornej Mszy świętej od poniedziałku do piątku.

1. W dzisiejszą niedzielę kolekta jest przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Z racji ograniczonej możliwości uczestnictwa wiernych w nabożeństwach zachęcam do wparcia ofiarami na rzecz utrzymania parafii przez wpłaty na konto parafialne, którego numer znajduje się poniżej jak i również na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Będę wdzięczny za wszelkie wsparcie i pomoc:

Parafia Trójcy Świętej w Polnicy

Bank Spółdzielczy w Czersku Filia Chojnice
48 8147 0002 0010 5617 2000 0010

W sobotę  na godz. 11.00 zapraszam dzieci klasy III na spotkanie przed przyjęciem Komunii Św.

1. Dziękuję za troskę o nasze świątynie i ofiarę złożoną na kwiaty na ten tydzień proszę o to mieszkańców Sokola – numery od 24-29a (k. Św. Józefa) .